Założona przez Armina van Buurena, Maykela Pirona oraz Davida Lewisa wytwórnia muzyki EDM po raz kolejny zaszczyciła nas miksem piosenek wydanych przez labele z grupy Armada. Sprawdźmy! 0 UserComments

Armada Music z trance'owym podsumowaniem roku

Artykuł dodano: 31 grudnia 2021, godz. 08:07
Odsłony: 477x
Założona przez Armina van Buurena, Maykela Pirona oraz Davida Lewisa wytwórnia po raz kolejny zaszczyciła nas miksem piosenek wydanych przez labele z grupy Armada. Sprawdźmy co tym razem dla nas przygotowano!


Armada Music - gigant na scenie EDM-owych wytwórni

Założony w 2003 roku label na początku swojego istnienia identyfikował się głównie z muzyką trance. Z biegiem czasu w Armadzie zaczęły pojawiać się inne gatunkowo utwory. Do grupy pobocznych wytwórni można zaliczyć np. Armada Subjekt, Armada Captivating czy Armada Chill, jednak każda z nich nie wydaje już nowych piosenek. Aktualnie po ziemi twardo stąpa tylko Armada Music oraz A State of Trance. Obecnymi artystami labelu są takie osobistości jak Cedric Gervais, duet Loud Luxury, Tom Starr i wielu innych, znanych na całym świecie artystów.
Jedną z największych gwiazd wytwórni był belgijski producent - Lost Frequencies, który w przeszłości wydawał tam swoje największe hity, jakimi są utwór Are You With Me oraz Reality. Nie można też zapomnieć o przeboju 2017-2018 pt. Body od wcześniej wspomnianego duetu Loud Luxury. Poza tym w Armadzie oczywiście znaleźć można najpopularniejsze utwory Armina van Buurena, a mowa tutaj np. o In And Out Of Love czy This Is What It Feels Like.

Osiągnięcia wytwórni na scenie muzycznej zostały docenione, ponieważ pięć razy z rzędu Armada otrzymała nagrodę IDMA w kategorii Najlepsza Ogólnoświatowa Wytwórnia. Oprócz tego label otrzymał kilkadziesiąt pobocznych nagród w podobnych kategoriach.

Posłuchaj legendarnego hitu Armina van Buurena pt. This Is What It Feels Like


Armada Music Trance Year Mix - 2021

Miks Armady podsumowujący rok 2021 tworzą 32 utwory, które utrzymane są w gatunku trance. Trwa dokładnie 2 i pół godziny i składają się na niego piosenki takich gwiazd jak Ferry Corsten, Armin van Buuren czy ARTY. Nie wszyscy spodziewali się tego, że w takim zestawieniu może pojawić się nawet kompozycja stworzona przez szwedzkiego producenta o znajomym pseudonimie - Alesso.

Niestety w składance zabrakło polskiego akcentu. Mimo tego, jest to playlista, którą naprawdę warto posłuchać. Nie jestem wielkim fanem muzyki trance, ale mogę szczerze powiedzieć, że tego miksu słuchało mi się nad wyraz przyjemnie.

Miejmy nadzieję, że słuchając tej składanki każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Można tam znaleźć dużą różnorodność artystów poczynając od duetu Aly & Fila, a na Alexandrze Popovie kończąc. Koniecznie dajcie znać, który utwór spodobał Wam się najbardziej!

Posłuchaj Armada Music Trance Year Mix - 2021


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)