"Greatest Hits Vol. 1" nowy album duetu AREA21, którego członkami są Martin Garrix i Maejor już dostępny! Połowa materiału to zupełnie nowe produkcje. Posłuchaj teraz. 0 UserComments

AREA21 - 'Greatest Hits Vol. 1'. Słuchamy nowego albumu Martina Garrixa i Maejora

Artykuł dodano: 12 listopada 2021, godz. 07:30
Odsłony: 599x
Greatest Hits Vol. 1 nowy album duetu AREA21, którego członkami są Martin Garrix i Maejor już dostępny! Połowa materiału to zupełnie nowe produkcje. Posłuchaj teraz.


AREA21 - Own The Night

Dużym rozczarowaniem dla fanów może być fakt, że aż połowa tracków AREA21 jest już dostępna od tego roku, a tylko 6 z nich jest całkowicie nowych. Ostatni singiel, który znalazł się w albumowej składance nosi nazwę Own The Night, a jego premiera miała miejsce 15 października tego roku.

Wykonawcy stawiają raczej na skoczny, wesoły klimat swoich utworów, a animacje do teledysku robione są w wyjątkowym, tak samo energicznym stylu jak sama piosenka co tworzy idealne połączenie. Pomimo jeszcze niewielkiej kolekcji na kanale artystów można zauważyć motyw łączący każdy z utworów. Cytując jeden z postów opublikowanych na Twitterze: counting down our best moments on earth (tłumacząc; odliczamy nasze najlepsze chwile na ziemi) niesie za sobą przekaz, który pokazywany jest właśnie w publikowanych utworach.

Sprawdź również: Wspólny numer Kygo i Martina Garrixa już niedługo? 

W najświeższym wydaniu mamy okazję razem z bohaterami przeżywać historię ich sławy i podróży po Hollywood. Publiczność jest tam ukazana w jednolity sposób, a ich twarze to jednakowe maski, przez co możemy się tutaj doszukiwać przekazu wykonawców i zwrócić uwagę na głębsze wizje niż odbiór piosenki tylko jako rozrywkę.

Obejrzyj teledysk do Own The Night AREA21

AREA21, debiutancki album

Można powiedzieć, że AREA21 wypracowali swój unikatowy styl, cechujący się oryginalną wizją łączenia tanecznej elektroniki z r&b i popem. Na ten moment Garrix i Maejor zebrali na swoim kanale YouTube przeszło 200 tysięcy subskrybentów, którzy miesiącami wyczekiwali dzisiejszego dnia.

Nowo wydane single odpowiadają muzycznemu klimatowi swoich starszych kolegów - są mieszanką lżejszych EDM'owych brzmień, popu i rapu. AREA21 bardzo umiejętnie podsycali emocje swoich fanów publikując regularne zapowiedzi krążka w kanałach społecznościowych i nie próżnowali również na streamingach, gdzie co miesiąc, maksymalnie dwa, lądował nowy singiel. 

Greatest Hits Vol. 1 miało być albumem jedynym w swoim rodzaju, budzącym takie samo zainteresowanie wśród fanów EDM jak i R&B, nastawionym na masowy odbiór przez słuchaczy każdego typu - od gatunkowych freak'ów, po tych ograniczających się do słuchania radia w drodze do/z pracy lub szkoły. Czy Martin Garrix i Maejorowi sprostali założonym celom i wymaganiom fanów? Przekonaj się sam. 

Posłuchaj Greatest Hits Vol. 1 od AREA21 na Spotify

Sprawdź również

- Diplo kończy 43 lata. Wybieramy po najlepszym utworze każdego z jego projektów

- Mike Williams rezygnuje z koncertowania. Skąd taka decyzja?

- MEDUZA połączyli siły z Hozierem w najnowszym singlu
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)