Amerykańska firma Apple jest znana ze współpracy z wieloma znanymi postaci ze świata filmu, gier, ale również muzyki. Tak było w przypadku w najnowszym projekcie Apple Music! 0 UserComments

Apple Music prezentuje nową serię miksów. Gościnnie m.in. Above & Beyond i Valentino Khan

Artykuł dodano: 12 stycznia, godz. 09:13
Odsłony: 513x
Amerykańska firma Apple jest znana ze współpracy z wieloma znanymi postaci ze świata filmu, gier, ale również muzyki. Tak było w przypadku w najnowszym projekcie Apple Music, gdzie uczestniczyły znane postacie ze świata EDM-u. Sprawdźmy kto brał udział w tym przedsięwzięciu i jakie utwory znajdą się w najnowszych miksach!


Apple Music w imię zdrowe stylu życia

10 stycznia 2022 roku w serwisie Apple Music pojawiły się nowe składanki z serii Fitness DJ Mix. Nic dziwnego, że jedna z największych platform streamingowych wyszła z inicjatywą dla osób spełniających swoje noworoczne postanowienia.

Wiele osób wyląduje albo wylądowało już na siłowni, zaczęło biegać, jeździć na rowerze lub uprawiać jogę. Na te właśnie okazje ludzie z Apple Inc. zaprosiły pewne znane postacie ze świata muzyki elektronicznej, żeby stworzyć cztery oryginalne mixy Fitness DJ Mix: Run, Gym, Ride oraz Yoga!

Biegaj razem z Loud Luxury

Pierwszy miksem, którym chciałbym Wam przedstawić jest wariant Run. Został on zmiksowany przez kanadyjski duet Loud Luxury, który w 2017 roku zasłynął swoją produkcją pt. Body. Chłopaki stworzyły ten utwór razem z amerykańskim piosenkarzem o pseudonimie Brando, który do tej pory zdobył ponad 220 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Przeczytaj też: Założyciel Defected Records przejdzie na DJ-ską emeryturę w tym roku

Ich playlista składa się z prawie 30 utworów i trwa zaledwie 46 minut. Myślę jednak, że jest to praktycznie idealna długość setu dla biegaczy, bo w takim czasie da się przebiec naprawdę długi dystans.
Jakie utwory znajdziemy w składance Kanadyjczyków? Usłyszymy tam np. remix piosenki Ride It od Regarda, hit Musical Freedom - Öwnboss & Sevek - Move Your Body oraz wiele kompozycji autorstwa Loud Luxury. Warto też wspomnieć, że w mixie pojawia się polski akcent, a mianowicie można tam usłyszeć utwór Sweat od DJ KUBY & Neitana oraz Noguna.

Valentino Khan pokazuje jak poprawnie trenować

Trwający prawie godzinę mix amerykańskiego DJ-a to dawka brzmień, z którym kojarzony jest właśnie kontrowersyjny artysta. 34-latek zasłynął na początku 2016 roku kiedy w wytwórni OWSLA pojawił się jego singiel zatytułowany Deep Down Low. Utwór od czasu wydania zdobył ponad 315 milionów wyświetleń na YouTube i został zagrany w setach z całego świata ponad 1 600 razy. Imponujące, prawda?

Nic dziwnego, że firma Apple zwróciła się właśnie do niego w związku z stworzeniem mixu Gym. Składanka zawiera 41 utworów, a w tym masę remixów od Valentino, produkcje Malii czy DJ Snake'a.
Mimo, że playlista rozpoczyna się spokojnymi, house'owymi brzmieniami to z czasem Khan daje nam wycisk używając swoich cięższych produkcji do zrównania nas z ziemią. Wszystko to w czasie około 56-ciu minut!


Przejażdżka do domu z Aluną

Aluna Francis to kolejna artystka, która znalazła się w projekcie Apple Fitness DJ Mixes. Jeżeli nie wiecie, kim jest Aluna to śpieszę z wyjaśnieniem.

Walijska piosenkarka od 2012 roku jest częścią duetu AlunaGeorge, który tworzył w przeszłości z takimi pseudonimami jak DJ Snake, Skrillex, Diplo czy duet Disclosure. Ich najpopularniejszym wydaniem jest utwór z 2014 roku pt. You Know You Like It ze wspomnianą francuską supergwiazdą.

Aluna ogłosiła w 2020 roku, że będzie od tej pory wydawać muzykę jako solistka, jednak projekt AlunaGeorge nadal funkcjonuje. Solowo zaprezentowała już pare ciekawych utworów czyli np. Envious.
W mixie Ride przygotowała ona dla nas 31 piosenek, w tym trzy zupełne nowości. Nie mogło tam zabraknąć takich hitów jak Juicy od Doja Cat czy To U autorstwa duetu Jack U. Myślę, że godzinna przejażdżka rowerem jest wystarczająca.

Zrelaksuj się razem z Above & Beyond

Above & Beyond to brytyjski projekt, który jako ostatni uczestnik został zaproszony do udziału w projekcie Apple Music. Zespół powstał 22 lata temu w Londynie i od tej pory członkowie stworzyli dla nas pięć krążków (plus jeden jako OceanLab). Utworem, który uzbierał dla grupy najwięcej wyświetleń był wydany w 2011 roku numer o nazwie Sun & Moon.

Panowie współpracowali w czasie swojej kariery z takimi gwiazdami jak Armin van Buuren czy Gareth Emery. Warto też wspomnieć, że projekt ten był dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy oraz prawie 60-krotnie nominowany do nagrody IDMA (trio wygrało tylko trzy). Zespół jest do tej pory uznawany za jeden z najważniejszych EDM-owych bandów ostatnich lat.

Składający się z dwudziestu trzech utworów mix Yoga trwający lekko ponad godzinę zawiera utwory z ich ostatniego albumu studyjnego pt. Flow State. Oprócz tego może na nim znaleźć kompozycje wydane w wytwórni Anjuna Beats, Anjuna Deep oraz utwory takich producentów jak Jon Hopkins czy Qrion.

Above & Beyond DJ Mix - Fitness: Yoga


Myślę, że spośród tych czterech nowych mixów każdy znajdzie coś dla siebie i postanowi wraz ze swoimi idolami wybrać zdrowy tryb życia! Dajcie znać w komentarzu, który z nich odpowiada Wam najbardziej!

Sprawdź także

Deadmau5, DJ Snake i inni - sety z Lights All Night 2021
Lane 8 powraca z 3-godzinną kontynuacją serii Winter Mixtape
Marco V, Richard Durand i Westbam zagrają na Euforii Dźwięku - szczegóły

Zdjęcie: RUKES.com
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)