Po ostatniej wizycie duetu The Chainsmokers w Polsce fani z niecierpliwością czekali na następny występ w naszym kraju. Już 12 sierpnia będziemy mieli okazję zobaczyć ich podczas Fest Festival 2022! 0 UserComments

Amerykański duet The Chainsmokers wystąpi tego lata w Polsce

Artykuł dodano: 25 kwietnia, godz. 13:10
Odsłony: 310x
Po występie amerykańskiego duetu w 2019 roku w Polsce wszyscy fani The Chainsmokers z niecierpliwością czekali na następny ich koncert w naszym kraju. Organizatorzy Fest Festival nie pozostali obojętni na prośby społeczności i to właśnie dzięki nim będziemy mieli okazję do zobaczenia premierowego seta amerykańskiego duetu 12 sierpnia w Chorzowie!


Ikona EDM na polskim gruncie

Od #SELFIE po nadchodzący album So Far So Good duet The Chainsmokers jest przykładem niesamowitego rozwoju kariery i ukierunkowania brzmienia, w którym piosenki dają się poznać już od pierwszych sekund, a zakochać się w nich można już od pierwszego odsłuchu.

Przeczytaj także: Mamy trzeci singiel z nowego albumu The Chainsmokers. Będzie z tego hit?

Closer, Don't Let Me Down czy Riptide z nadchodzącego albumu to tylko niektóre z tytułów, które już tego lata będziemy mieli okazję usłyszeć podczas ich występu na Fest Festival. Wraz z nadchodzącym albumem i stale rosnącym wokół nich zainteresowaniem możemy być niemal pewni, że 12 sierpnia zapisze się na kartach historii jako jeden z najbardziej porywających koncertów w Polsce!

Pasja inicjatywą najlepszych festiwali

Fest jest inicjatywą ludzi z niezwykłą pasją do tego, co robią, i to daje się odczuć podczas każdej chwili pobytu na wydarzeniu. Podczas poprzednich edycji na scenach festiwalu wystąpiły takie gwiazdy, jak Armin Van Buuren, Chocolate Puma, Alan Walker, Disclosure czy Lost Frequencies, a po obecnym ogłoszeniu możemy być pewni, że przed nami jeszcze sporo światowej klasy artystów, którzy 12 sierpnia razem z The Chainsmokers zmienią Śląsk w polską stolicę EDM!


Sprawdź także

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)