Artyści lubią sprawiać niespodzianki fanom, zaskakując ich premierami. Alok objął jednak inną taktykę i już teraz zapowiedział wszystkie premiery na grudzień. 0 UserComments

Alok wyda do końca roku pięć nowych numerów - rozpiska

Artykuł dodano: 1 grudnia 2021, godz. 13:47
Odsłony: 224x
Artyści lubią sprawiać niespodzianki fanom, zaskakując ich premierami. Alok objął jednak inną taktykę i już teraz zapowiedział wszystkie premiery na grudzień.


 Alok - co ma dla nas na grudzień?

W mojej opinii Alok to bardzo interesujący artysta, a przynajmniej interesująca jest jego ścieżka kariery. Jak się okazuje jest bardzo wiele osób, które zupełnie nie mają pojęcia kim jest ów artysta, a wśród nich znajdziemy nawet te osoby, które w środowisku muzyki elektronicznej przebywają już dłuższy czas. Jeszcze można by to zrozumieć gdyby Alok był kimś mocno undergroundowym ale jest zupełnie inaczej.

Produkcje DJ-a często osiągają wyświetlenia podobne do jego bardziej rozpoznawalnych kolegów z branży. Jego utwór Hear Me Now wykonany z Bruno Martini jest prawdziwym hitem, trudno się dziwić więc, że na platformie YouTube osiągnął zawrotną liczbę 500 milionów wyświetleń. 

Alok, Bruno Martini ft. Zeeba - Hear Me Now?


Skąd więc takie braki w wiedzy na temat jego twórczości u wielu osób? Myślę, że trudno na to pytanie jednoznacznie odpowiedzieć. Z pewnością ma na to wpływ fakt, że w przypadku wszelkich kolaboracji to właśnie zazwyczaj Alok jest tym wymienianym po przecinku.

Jednak jak pokazują ostatnie wyniki wyświetleń jego najnowszych utworów społeczność powoli odkrywa imiennie Aloka. Jego tegoroczne kawałki Don't Matter czy Love Again z dużym zapasem przekroczyły granicę kilkunastu milionów wyświetleń.

Przeczytaj też: Dziesięć najpopularniejszych setów w historii YouTube

Nie dziwi więc fakt, że z uwagi na tak imponujące liczby społeczność niezwykle ciepło przyjęła listę jego wszystkich grudniowych premier. A na pierwszą z nich długo czekać nie będziemy. Jak można się dowiedzieć już 3 grudnia usłyszymy kawałek o tytule Joga Duro. Chociaż informacji jest nie wiele wiemy, że na przestrzeni utworu usłyszymy głos Brazylijskiej wokalistki Ludmilla.

Kolejny utwór zapowiedziany jest już na 8 grudnia, czyli pięć dni po poprzedniej premierze. Chociaż tytuł numeru jeszcze nie jest znany czytamy, że będzie on kolaboracją z Mc Davim i DJ Pereirą. Dalej Alok informuje nas o swojej obecności na antenie podcastu Podpahpodcast, co będzie miało miejsce 13 grudnia o godzinie 19:00. 

Ostatnie dwie grudniowe premiery Aloka zostaną wydane w wytwórni Controversia Records. Pierwszym, wydanym 17 grudnia będzie utwór Sky High współtworzony z Nono. Ostatnia kawałek wydany zostanie w samą wigilię, a będzie nią kolaboracja z Steve'm Aoki której efektem końcowym ma być utwór Typical

 Alok na żywo dla #Top100DJs Virtual Festival

Sprawdź także

Wiemy w jakich krajach wystąpi MORTEN w 2022 roku
Blinders po ponad 8 miesiącach powraca do STMPD RCRDS
Wiemy kiedy i gdzie nastąpi otwarcie muzeum Avicii'ego
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)