Chociaż na brak premier narzekać nie możemy, większość kawałków, które wam ostatnio prezentowaliśmy było dość klasycznych. Dzisiaj sprawa ma się jednak inaczej. 0 UserComments

Alle Farben i Hugel wprowadzają powiew lata w styczniu utworem 'Castle'

Artykuł dodano: 21 stycznia, godz. 14:55
Odsłony: 370x
Chociaż na brak premier narzekać nie możemy, większość kawałków, które wam ostatnio prezentowaliśmy było dość klasycznych. Dzisiaj sprawa ma się jednak inaczej. W studio spotkali się bowiem Alle Farben i Hugel!


Zima czy lato? Utwór Alle Farbena i Hugela łączy oba

Świat generalnie dzieli się na dwa typy ludzi. Na tych co wolą lato i na tych, którzy preferują zimę. Trzeba przyznać, że obie pory roku mają w sobie coś niezwykłego. Oczywiście wszystko zależy również od naszego położenia. Ciężko będzie podziwiać zimę w pełnej krasie mieszkając na równiku. Adekwatnie nie zaznamy wszystkich uroków letniej pory żyjąc gdzieś na kole podbiegunowym.

Ja sam osobiście miotam się z uczuciami wobec obu tych pór. Każda z nich ma w sobie coś co mnie do niej przekonuje. Pewnie już teraz zastanawiacie się o czym tak właściwie piszę. W końcu prawdopodobnie nie przyszliście tutaj ze względu na przemyślenia ideologiczno - geograficzne. I słusznie, chociaż oczywiście nie oceniam. 

Dlaczego zatem wspominam o porach roku? Wszystko za sprawą emocji, które wywołał we mnie najnowszy utwór Alle Farbena i Hugela. Jego brzmienie od razu wzbudziło we mnie szereg typowo wakacyjnych wspomnień i odległych letnich przygód. Wszystko rozbija się bowiem o styl kawałka. 

Przeczytaj też: Sunrise Festival wychodzi z wyjątkową ofertą. Najtańszy nocleg na świecie?

Utwór Castle Alle Farbena i Hugela to bardzo klasyczny przykład slap house'u. Chociaż sam do tego gatunku podchodzę ambiwalentnie, to trzeba przyznać, że w pewnym momencie ten rodzaj basowych uderzeń kompletnie zdominował scenę EDM. Pewnie właśnie dlatego gatunek ten potrafi wzbudzać tyle wspomnień. 

Liczby pokazują, że ludzie kompletnie oszaleli na punkcie slap house'u. Sama era tego gatunku zdaje się powoli przemijać i mimo, że producenci prześcigają się w nowych pomysłach na topowy gatunek, takowego na razie na scenie nie ma. Mimo to napędzane, dalej opadającą falą popularności slap house'u utwory powstają, jak pokazuje sam przykład Castle.

Czy kawałek ma szansę odnieść sukces? Myślę, że jak najbardziej. Trzeba pamiętać, że utwór został wydany w wytwórni Warner Records, która w tym momencie jest absolutną topką światowych labeli. Nie można też nie nie doceniać zalet samego utworu.

Chwytliwa melodia i rytmiczne uderzenie jest niemal gwarantem dużej liczby odsłon. Sam poziom produkcji również stoi na wysokim poziomie pod względem technicznym. Utworu Castle posłuchasz już teraz na platformie YouTube, do czego oczywiście gorąco zachęcamy. 

 Alle Farben & HUGEL - Castle, sprawdź teraz

Sprawdź także

- Siostry Krewella wydają nowy album. Premiera już w marcu
- Cosmic Gate nagrali nowy 2-godzinny live set - posłuchaj
- Nowy singiel Swedish House Mafii tuż za rogiem
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)