Impreza Alibi - Każdy Czwartek Mollo Club Sopot odbędzie się 27 listopada 2014 (Czwartek), w klubie . Start imprezy: godz. 22:00. .
0 Alibi - Każdy Czwartek  Mollo Club Sopot

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Alibi - Każdy Czwartek Mollo Club Sopot

27 listopada 2014, , start: 22:00

Zagrają na imprezie:
Dla wielu ludzi czwartek jest już małym piątkiem. Takim przygotowaniem do weekendu, kiedy człowiek pozwala sobie na ciut więcej, niż w trakcie tygodnia. Często, mimo piątkowych obowiązków, w czwartek pozwalamy sobie na trochę szaleństwa…

Wiemy, że czasem czwartkowe wypady “na miasto” kończą się jak porządna sobota, dlatego postanowiliśmy wyjść Wam na przeciw! Jeśli chcesz zgrzeszyć w czwartek, a nie masz alibi, Mollo Club jest miejscem dla Ciebie!

Zawsze możesz powiedzieć, że byłeś na tym długim drewnianym pomoście…
Jeśli uważasz, że musisz być w pracy o 8 rano, nauczyć się na kolokwium lub też po prostu przygotować do ważnych zajęć, nie przejmuj się, w razie czego zapewnimy Ci alibi!

Wszyscy najlepsi DJe grający na tej imprezie będą mieli świetne alibi dlaczego ich nie było! Barmani będą mieli swoje żelazne alibi w postaci najlepszego drinka na świecie! Więc Ty też zadbaj o swoje. Kup drinka i ciesz się imprezą!

A jeśli Twoje alibi będzie kruche, mało przekonujące lub nawet złamane przez dobrego detektywa, nie martw się. My zapewniamy wszystkim Imprezowiczom żelazne alibi. Szykuj się, będzie się działo! I nie bój się porannego bólu głowy, czy nieodrobionych zadań; przecież nigdzie Cię nie było ;)

Każdy czwartek!

Mollo Club
Plac Zdrojowy 2
Sopot

Start: 22:00
Wejście: 10 zł | do 23 Panie za darmo

UWAGA, PROMOCJA!
Do 24:00 alkohole na barze dostępne z 50 % rabatem!!!
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)