Coraz częściej artyści korzystają z nietypowych rozwiązań promocji swojego albumu. Tak też było w przypadku Alison Wonderland i jej albumu „Loner”, którego release party odbyło się w... 0 UserComments

Albumowe release party w pralni? Obejrzyj video z imprezy Alison Wonderland

Artykuł dodano: 9 maja, godz. 14:15
Odsłony: 194x
Kolejny miesiąc, kolejne albumy wydawane przez czołówkę branży EDM za nami. Coraz częściej wraz z wydaniem albumu artyści korzystają z nietypowych rozwiązań, aby zmaksymalizować zasięgi dotyczące publikacji krążka. Tak też było w przypadku Alison Wonderland i jej albumu Loner, którego release party odbyło się w... Zobaczcie sami!


Kobiecy akcent czołowej sceny EDM

Alison Wonderland jest typem osobowości muzycznej nie do podrobienia i stara się to pokazywać na każdym kroku. Ta pochodząca z Sydney artystka ma już na swoim koncie wiele sukcesów i występów na największych scenach świata. Liczni światowej sławy producenci współpracowali z nią między innymi nad remiksami. Jednym z takich kawałków jest Don`t Know You w remiksie od amerykańskiego duetu Slander, który do dzisiaj jest bardzo chętnie grany na wielu festiwalach.

Przeczytaj także: „Walk On Water” otwiera album duetu SLANDER. Na ten numer fani future bassu czekali ponad 2 lata

Jej długo wyczekiwany album Loner, jak artystka sama opisuje, jest przelaniem jej bólu na muzykę i patrząc na historie w nich zawarte, z łatwością idzie to odczuć. LP został właśnie wydany, a co za tym idzie, trzeba było zorganizować imprezę, która uczci wydanie tego dwunastoczęściowego krążka. Na jaką lokację padło?

Najlepsze miejsce na imprezę to...

Prywatna impreza promująca wydanie albumu artystki odbyła się w pralni Alvardo w Los Angeles. Jeśli jednak szukaliście czystego, przepełnionego emocjami brzmienia, ten set DJ-ski jest z pewnością dla Was. Podczas seta Alison całe pomieszczenie rozświetlił błysk laserów i taśm LED, a pralki, w których goście mogli znaleźć gadżety związane z albumem, takie jak czapki czy koszulki, hucznie trzęsły się od solidnej dawki basu zaserwowanej przez Wonderland. Całokształt oprawy tej imprezy stworzył niesamowity klimat i tym samym australijska producentka potwierdziła, że dobrą imprezę da się zorganizować wszędzie.

Zobacz zapis z premierowego streama albumu Loner

Sprawdź także

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)