Poznaliśmy pełną tracklistę albumu Sentio Martina Garrixa. Jak prezentuje się całość? 0 UserComments

Album Martina Garrixa w pełnej wersji na streamingach. Które numery dopełniły “Sentio”?

Artykuł dodano: 30 kwietnia, godz. 17:33
Odsłony: 326x
Pełen krążek Sentio Martina Garrixa wylądował na streamingach z paroma dodatkowymi numerami. Jak prezentuje się całość?


Sentio w komplecie

Wakacje coraz bliżej. Ten okres będzie świetną okazją dla DJ-ów by zaprezentować swoją nową muzykę. Chociaż największe światowe gwiazdy przez cały rok grają niemal nieustannie koncerty, to nawet dla nich okres wakacji jest czymś specjalnym. Przede wszystkim to wtedy organizowanych jest najwięcej wydarzeń oraz co równie ważne w tym okresie zazwyczaj jest na nich najwyższa frekwencja.

Dlatego patrząc okiem artysty warto sobie przygotować na ten okres komplet kawałków, by mieć czym zaskakiwać w swoich setach. Prawdopodobnie tym kierował się Martin Garrix zapowiadając klubowy album Sentio. Trzeba przyznać, że sam pomysł na album był świetny. 

Raczej nikt nie spodziewał się, że utwory z Sentio osiągną jakieś zawrotne liczby, z drugiej strony chyba każdy po cichu oczekiwał jakiś mocniejszych kawałków od Garrixa, których najnowszy album artysty zawiera całe mnóstwo. Album ten prezentuje również wiele ciekawych współprac jak chociażby z naszym rodzimym Blindersem czy gwiazdami pokroju Brooksa, Mesto czy Zedda.

Przeczytaj też: Blinders na nowym albumie holenderskiej gwiazdy. Posłuchaj "Aurora"


Cały album zwieńczają wydane utwory Oxygen i If We'll Ever Be Remembered. Pierwszą produkcję współtworzył znany DubVision więc po takim zestawieniu należy oczekiwać wiele. Jak brzmi produkcja? Co ciekawe mało klubowo, nie znaczy to jednak, że utwór Oxygen posiada mało energii. Jest to żywa i melodyczna wersja progressive house'u. 

Druga produkcja współtworzona została z Shaunem Farrugią. Utwór prezentuje się raczej dość klasycznie dla kawałków Garrixa. Znajdziemy w nim gitarę w intro oraz chwytliwą linię wokalu. Całość wieńczy wpadająca w ucho melodia przewodnia utworu.

Martin Garrix, DubVision - Oxygen ft. Jordan Grace


Ostatecznie całe 11 pozycji Sentio wypełniają utwory FollowLimitlessRebootQuantumGood MorningStarlightFunkFind YouAuroraOxygen i If We'll Ever Be Remembered. Całość znajdziecie już teraz na platformach streamingowych.

Trzeba przyznać, że najnowszy album Martina przyniósł wiele świetnych produkcji i odświeżył nam trochę obraz klubowej muzyki artysty. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Posłuchaj całego albumu Sentio na Spotify


Sprawdź także

- Dokładnie 10 lat temu Avicii wydał swój najbardziej niedoceniony utwór 
- Imprezowa majówka - sprawdź najlepsze imprezy nadchodzącego weekendu
- ODESZA wydadzą album roku? Czwarty singiel już dostępny
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)