Dziś otrzymaliśmy oficjalne aftermovie z tegorocznej edycji Tommorowland Winter, które pozwala przenieść się na chwilę do świata malowniczych krajobrazów i najlepszej muzyki! 0 UserComments

Aftermovie z Tomorrowland Winter 2022 już dostępne

Artykuł dodano: 25 kwietnia, godz. 16:07
Odsłony: 363x
Tomorrowland jest bez wątpienia jednym z największych kolektywów zajmujących się organizacją imprez. Dziś otrzymaliśmy oficjalne aftermovie z tegorocznej edycji Tommorowland Winter, dzięki któremu możemy całkowicie się przenieść w czasie i zanurzyć w najlepszej muzyce!


Live Today, Love Tomorrow, Unite Forever

Od Unite po Tomorrowland Winter, seria imprez Tomorrow jest kojarzona z najlepszymi światowymi artystami oraz niezapomnianym klimatem, dla którego uczestnicy decydują się przemierzyć tysiące kilometrów na teren wydarzenia. Tona świeżej muzyki, masa świetnych ludzi, najlepsze kurorty narciarskie w Europie czy malownicze widoki to jedynie ułamek atrakcji, które kolektyw Tomorrowland oferuje uczestnikom podczas imprez serii Winter.

Przeczytaj także: Ten 15-latek ma w swoim pokoju koncertowy set-up z pirotechniką i właśnie stał się viralem

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią festiwal powrócił na ziemie Alpe d’Huez z dużą dawką energii serwowanej przez ponad 100 artystów i DJ-ów z całego świata, co zdecydowanie dało się odczuć wszystkim uczestnikom wydarzenia, a dzięki aftermovie każdy, kto nie miał okazji być na miejscu, mógł przeżyć to osobiście!

Aftermovie godne Tomorrowland

Aftermovie z tegorocznej edycji Tomorrowland Winter zdaje się łączyć w sobie wszystkie cele projektu, wobec których oczekiwania zostały w pełni spełnione. Wyzwaniem było zachowanie ducha wszystkich 7 dni wydarzenia w 11-minutowym filmiku, jednak oglądając go, rzeczywiście możemy się przenieść na chwilę do świata Tomorrowland i być jego częścią.

Zobacz oficjalne aftermovie z tegorocznej edycji Tomorrowland Winter

Sprawdź także:

Tomorrowland opublikował podcast „Cable Cast” z Arminem van Buurenem i innymi
Skytech i dwie zagraniczne gwiazdy zasilą line-up Heartbeat Festival 2022
Q-Dance opublikowało 60-minutowy „najgorszy film w historii” w serwisie YouTube
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)