Nie wiemy, czy Afrojack nadal spotyka się z Paris Hilton czy nie, bardzo możliwe, że w tej chwili się mocno kłócą po jego radiowym wystąpieniu dotyczącym jej występu „didżejskiego” na festiwalu... 20 UserComments

Afrojack: 'Żeby zostać DJ-em, trzeba ćwiczyć'

Artykuł dodano: 2 lipca 2012, godz. 11:56
Odsłony: 7919x
Nie wiemy, czy Afrojack nadal spotyka się z Paris Hilton czy nie, bardzo możliwe, że w tej chwili się mocno kłócą po jego radiowym wystąpieniu dotyczącym jej występu „didżejskiego” na festiwalu w Brazylii. Wygląda na to, że Afrojack wcale Paris do tego nie namawiał, a nawet nic na ten temat nie wiedział.
„Nie jestem dupkiem, nie zamierzam nikogo gnębić, myślę, że każdy powinien robić to, co czyni go szczęśliwym. Myślę też, że jeśli ktoś naprawdę poważnie chce stanąć przed publicznością jako DJ, powinien poświęcić czas na poćwiczenie. Żeby zostać DJ-em, trzeba ćwiczyć. To ciężka praca – to nie jest tak, jak niektórzy mówią, że wystarczy wcisnąć „play”. Musisz się nauczyć, jak działają programy komputerowe albo odtwarzacze CDJ, musisz wiedzieć co to equalizer, jakie są efekty. Nie możesz po prostu włączać i wyłączać flangera machając flagą.Nie powinienem tego mówić, mój menedżment mnie zabije, ale ten set był wcześniej przygotowany. Mówię to, bo jestem wkurzony, nikt mi wcześniej nie powiedział, nawet ona. Ciągle słyszę, jak ludzie mówią, że to koniec muzyki tanecznej. To nieprawda! Takie rzeczy się zdarzają, wszyscy mamy teraz prawo do „haha” lub „facepalmu”, a potem wracamy do tego, co robimy”. Jak dokładnie „robi to” Afrojack, przekonamy się już za 2 tygodnie na UMF w Warszawie.

A przy okazji – czy DJ-e ćwiczą tylko przed rozpoczęciem kariery, czy ćwiczą też w jej trakcie? Robicie sobie „próby” przed występami?

Afrojack - Live at Ultra 2012 - HD - March 23, 2012
Komentarze
 • Lilu0073 lipca 2012, godz. 00:01
  hahaha pałkomat :P padłam :D
 • teknoonly3 lipca 2012, godz. 13:18
  przeżenujące to jest ;-)
 • Streetdancer3 lipca 2012, godz. 19:11
  Security, pewnie nie dojedzie, cenę za bilety na UMF obniżyli i nie wystarczy na gażę dla gwiazdora.
 • Seth003 lipca 2012, godz. 23:56
  ciekawe czy tym razem Afrojack wie że ma w ogóle do Polski przylecieć ;) czy znowu będzie się tłumaczył że on o niczym nie wiedział i go wrobiono w występ gdzieś na końcu świata...
 • [email protected]4 lipca 2012, godz. 20:57
  Co za as hehe a swoją drogą Paris twierdzi,że uczyła się miksowania przez rok po 8 godzin dziennie:)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (20)