Ekipa z Wielkiej Brytanii kontra ekipa z Rosji. Doświadczenie kontra świeżość. Eksperyment formalny kontra solidna, parkietowa muza. Oto nowe klipy Above & Beyond i Moonbeam. 20 UserComments

Above & Beyond vs. Moonbeam

Artykuł dodano: 11 stycznia 2012, godz. 15:22
Odsłony: 6434x
Ekipa z Wielkiej Brytanii kontra ekipa z Rosji. Doświadczenie kontra świeżość. Eksperyment formalny kontra solidna, parkietowa muza. Oto nowe klipy Above & Beyond i Moonbeam.
Na naszym facebookowym profilu zjechaliście ostatni teledysk Above & Beyond bez listości. Jedni za muzykę, inni za obraz. Rzeczywiście trudno uwierzyć, że to ci sami panowie, co kiedyś stworzyli „Sattelite”, ale z drugiej strony od zawsze celowali w taneczną melancholię, w którą numer z Miguelem Bose idealnie się wpisuje.

Above & Beyond feat. Miguel Bose´ - Sea Lo Que Sea Sera´ (Official Video)Sam utwór prezentowaliśmy Wam już jakiś czas temu, teraz mamy oficjalny teledysk. Przy okazji widać, że dystrybucją tego kawałka na USA zajęła się potężna wytwórnia płytowa Ultra, która pomogła się wybić za ocenami pewnemu Davidowi.„Muzyka taneczna dla bardzo dorosłych” - to określenie dobrze oddaje klimat tej kompozycji, może A&B staną się pionierami delikatnie trancowych nutek z hiszpańskimi wokalami? W międzyczasie ukazała się epka z angielską wersją numeru z Richardem Bedfordem, przypominamy Wam wersję Myon & Shane 54:

Above & Beyond feat. Richard Bedford - Every Little Beat (Myon & Shane 54 Summer Of Love Mix)


Nieprzypadkowo zestawiamy ze sobą Above & Beyond i najnowszy Moonbeam – wokal w „Daydream” na pierwszy rzut ucha przywodzi na myśl stare, klasyczne kawałki Brytyjczyków. Tu zestawiony został z dość agresywnym dropem, ale gdy powraca, znów przed oczyma mamy... Above & Beyond sprzed lat. Może Wam kojarzy się z czymś innym? Na pewno kolejna solidna porcja porywającej muzy od dwóch Rosjan.

Moonbeam feat Leusin - Daydream (Official Video)
Komentarze
 • arnej7711 stycznia 2012, godz. 17:27
  above and beyond w wersji myon shane 54 troche lepsze dobry poczatek choc moonbeam tez dobry
 • UcieX11 stycznia 2012, godz. 17:34
  Remix Myon & Shane 54 bardzo fajny, słucham go często, za to w kawałku Moonbeam brakuje mi bardziej rozbudowanej melodii ze swojego charakterystycznego dźwięku, aby się wczuć w ich klimat. Tak to średnio.
 • mefistek11 stycznia 2012, godz. 18:27
  1:0 dla Moonbeam :) Oni są niesamowici. Aczkolwiek szacuneczek dla Myon & Shane 54 za remix!
 • baartec11 stycznia 2012, godz. 18:58
  Moonbeam wygrywa ! ;)
 • viscaelbarsa11 stycznia 2012, godz. 19:00
  Moonbeam świetny, ale nutki od [email protected] też dają radę :)
 • marcoss8111 stycznia 2012, godz. 19:19
  Niczyje teksty w muzyce trance mnie tak nie wciągają jak właśnie te w kawałkach Above & Beyond. Dlatego szacunek dla Myon & Shane 54 bo po prostu uświetnili ten numer jeszcze bardziej :) Moonbeam wcale gorzej nie wypadli, jestem ciekaw remiksów.
 • GDJB11 stycznia 2012, godz. 19:39
  Hiszpanska wersja jak dla mnie to tragedia ,ale wersji Myon coś pięknego :)
 • Jerycho198811 stycznia 2012, godz. 21:20
  Według mnie lepszy Moonbeam, bardziej zaskakuje ;) Remiks tego hiszpańskiego kawałka Above and Beyond poprostu nie trafia w mój gust, a sam kawałek jak kiedyś pisałem chyba przez ten hiszpański vocal mi się jedynie podoba ;)
 • damian94091511 stycznia 2012, godz. 21:26
  Nie widzę fenomenu tego Miguela Bose, swoją drogą to jakiś hiszpański aktor (sic!) a remixowali go w tamtym roku zarówno Above & Beyond, jak i Armin, jak i zdaje się Ferry Corsten, a więc przedstawiciele różnych, konkurujących ze sobą wytwórni. Ktoś mi powie, o co chodzi?

  Moonbeam świetny, nie wiem co musieliby zrobić, a by ich w końcu doceniono na większą skalę. Remix Myon & Shane 54 dla A&B w miarę dobry.
 • DeeJay ija...11 stycznia 2012, godz. 21:50
  myon & shane54 wiadomo że wprowadzą więcej energii z zachowaniem klimatu w swoim rmxie. na plus.
  hiszpanski vokal w trance widocznie nie dla mnie...
  moonbeam w swoim stylu, który NADAL nie zawodzi...
 • OkkO12 stycznia 2012, godz. 09:46
  Kiedys A&B robilo na prawde swietne trensowe klasyki, niestety teraz juz nie za bardzo mi podchodza.. natomiast Moonbeam sa swietni, ich produkcje sa na prawde swieze i orginalne, co niestety jest teraz rzadkoscia ;]

  pzdr
 • Trix1112 stycznia 2012, godz. 10:53
  Moonbeam wypada zdecydowanie lepiej w tym zestawieniu całkiem fajny wokal z przyjemną linią melodyczną sprawia że miło się tego słucha. Co do A&B to już kiedyś pisałem że ten numer to totalna porażka i żaden remix tego nie zmieni. Może się powtórzę ale moim zdaniem panowie z A&B stracili gdzieś po drodze to coś co sprawiało że ich numery były po prostu rewelacyjne, bo to co wydają teraz to jakieś nieporozumienie.
 • Uśka12 stycznia 2012, godz. 11:32
  Dla mnie również Moonbeam lepiej wypada ;)
 • Cinek__12 stycznia 2012, godz. 11:50
  A gdyby tak Moonbeam zremiksował A&B....
  Mieli byśmy komplet :)
 • musiclover12 stycznia 2012, godz. 12:53
  Jak dla mnie Moonbeam lepszy:)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (20)