Czy wraz z nadchodzącym albumem „Funk Wav Bounces Vol. 2" Calvina Harrisa otrzymamy oficjalną zapowiedź współpracy z Davidem Guettą? Wiele na to wskazuje! 0 UserComments

A co gdyby David Guetta i Calvin Harris stworzyli wspólny numer? Jest na to szansa

Artykuł dodano: 11 maja, godz. 11:58
Odsłony: 268x
Czy wraz z nadchodzącym albumem Funk Wav Bounces Vol. 2 Calvina Harrisa otrzymamy oficjalną zapowiedź współpracy z Davidem Guettą? Wiele na to wskazuje!


Przyjaciele od lat, jednak bez wspólnego kawałka

Calvin Harris i David Guetta są przykładami osobowości artystycznych, które odcisnęły rzeczywiste piętno na dzisiejszej muzyce. Titanium, Hey Mama czy Summer to tytuły znane każdemu, a wraz z coraz to większym zainteresowaniem wokół muzyki elektronicznej, takie hity mają idealną okazję na rozkwit.

Przeczytaj także: Legenda hip-hopu potwierdzonym gościem na „Funk Wav Bounces Vol. 2” Calvina Harrisa

W ostatnim poście na Instagramie David Guetta wstawił zdjęcie z Calvinem w Miami, a wśród wielu komentarzy podziwiających przyjaźń chłopaków znalazł się szczególny komentarz od nikogo innego jak Tiësto, z prośbą o współpracę. We need that collab between you guys!!!"  napisał, gdzie pod wpisem zebrał dziesiątki tysięcy polubień i odpowiedzi od wielu innych osób błagających o kooperację. Nawet Nicky Romero odpowiedział, że taka współpraca zdecydowanie powinna mieć miejsce i co więcej, powinien się do niej przyłączyć nikt inny jak Tiësto. Gdyby taki projekt rzeczywiście miał miejsce, z pewnością byłaby to największa współpraca minionych lat.

Współpraca wyczekiwana od lat

Kawałek tych dwóch niezwykle utalentowanych artystów był wypatrywany przez większość społeczności od niespełna dekady i obecnie wszystko wskazuje na to, że oczekiwanie niedługo dobiegnie końca. Wraz z publikacją zdjęcia pojawiło się wiele wątków odnośnie tego, jak taka kooperacja miałaby wyglądać i kiedy się ukaże. Najbardziej prawdopodobne jest wypuszczenei albumu przez Calvina, w którym zaprosił do współpracy m.in. Snoop Dogga. Aby być na bieżąco z najnowszymi newsami ze świata muzyki i życia gwiazd EDM, koniecznie zaobserwuj nas na Facebooku.

Sprawdź także:

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)