Ostatnio Holender zaskoczył nas całym albumem pod aliasem AREA 21 o nazwie Greatest Hits Vol. 1, ale czy wiecie, że jego sławne EP pt. Seven skończyło już 5 lat. Sprawdźmy jak to brzmiało! 0 UserComments

5 lat temu Martin Garrix wydał siedem numerów w tydzień

Artykuł dodano: 24 listopada 2021, godz. 16:48
Odsłony: 474x
Ostatnio Holender zaskoczył nas całym albumem pod aliasem AREA 21 o nazwie Greatest Hits Vol. 1, ale czy wiecie, że jego sławne Seven EP skończyło już 5 lat. Sprawdźmy jak to brzmiało!


Siedem produkcji w tydzień

Trzeci mini album Holendra został wydany 28 października 2016 roku, w którym pojawiło się siedem kompozycji. Ukazywały się w dniach od 15 do 21 października na oficjalnym kanale młodego, bo wówczas 20-letniego producenta.

Nie była to jedyna wydawana w takim formacie EP, ponieważ BYLAW pojawiało się również w takim sam sposób. Wtedy na albumie pojawił się nasz rodak Blinders, Mike Shinoda znany z zespołu Linkin Park czy niestety nieżyjący już Pierce Fulton.

Martin Garrix & Jay Hardway - Spotless, posłuchaj

Produkcje wiecznie żywe

Seven EP to zbiór różnych brzmieniowo utworów, w których produkowaniu brały udział takie osoby jak Mesto, Julian Jordan czy rosyjski duet Matisse & Sadko. Od premiery tracków minęła już ponad połowa dekady, a w setach Martijna nadal możemy usłyszeć Spotless wspomniane wyżej na feacie z Jay'em Hardway'em oraz Together stworzone z wyżej wspomnianymi Rosjanami.

Swego czasu hitem festiwali było Make Up Your Mind, które Garrix skomponował z Florianem Picasso, jednak Panowie nie poprzestali na jednej produkcji i ostatnio wydali Far Away, gdzie Holender pojawił się pod aliasem GRX.

Florian Picasso & GRX - Far Away, obejrzyj teledysk

Co dalej po Seven i BYLAW?

Wiemy, że 25-latek ostatnio zajął się produkcją albumu Greatest Hits Vol. 1, który stworzył pod aliasem AREA21 wraz z Maejorem, gdzie światło dzienne ujrzało dwanaście piosenek w tym bardzo przyjemne Lovin' Every Minute.
W czasie kiedy Martin wydawał wyżej wspomniane EP-ki czuliśmy wszechobecną ekscytacje, ponieważ codziennie otrzymywaliśmy utwory o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia. Wszystko było tajne i czekaliśmy z dnia na dzień na kolejne premiery. Warto przypomnieć całą tracklistę EP Seven, ponieważ pojawiły się tam tracki, które na zawsze zagościły na największych EDM'owych festiwalach.

Seven EP - tracklista:

1. Martin Garrix & Mesto - WIEE
2. Martin Garrix - Sun Is Never Going Down ft. Dawn Golden
3. Martin Garrix & Jay Hardway - Spotless
4. Martin Garrix - Hold On & Believe ft. The Federal Empire
5. Martin Garrix & Julian Jordan - Welcome
6. Martin Garrix, Matisse & Sadko - Together (w produkcji brali udział John Martin, Michel Zitron oraz Max McElligott, którzy znani są z innych produkcji Holendra)
7. Martin Garrix & Florian Picasso - Make Up Your Mind

Która kompozycja produkcji Martina jest waszą ulubioną? Podzielcie się o tym z nami w komentarzach!
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)