OK, możemy udawać, że główną atrakcją tego tekstu jest prezentacja niezwykle pozytywnego filmu Lucci z Mauritiusa, gdzie możemy posłuchać trochę jej muzy i przede wszystkim przenieść się z naszego... 5 UserComments

3 oblicza Lucci

Artykuł dodano: 4 kwietnia 2012, godz. 09:39
Odsłony: 4031x
OK, możemy udawać, że główną atrakcją tego tekstu jest prezentacja niezwykle pozytywnego filmu Lucci z Mauritiusa, gdzie możemy posłuchać trochę jej muzy i przede wszystkim przenieść się z naszego, w większości deszczowego dziś kraju na wyspę szczęśliwości. Zawsze miło popatrzeć na ludzi tańczących w wodzie, zawsze miło sobie wyobrazić, jakby to było fajnie, gdybyśmy byli tam razem z nimi.
Dj Lucca - White Beach Sensation Party - MAURITIUSOK, możemy też spróbować poudawać, że impulsem dla tego newsa jest fakt, że bardzo lubiana w Polsce didżejka oficjalnie ruszyła ze swoim kanałem Youtube:

http://www.youtube.com/DJaneLucca

gdzie można też sprawdzić, jak fajnie było na innych imprezach z jej udziałem, choćby z Carlem Coxem w Space na Ibizie. Możemy też pogratulować jej, że niedawno grała u boku Coxa w Czechach, możemy udać, że piszemy po to, żeby zaprezentować nowy numer z jej wytwórni, który właśnie zapowiada na soundcloudzie:

Massi Paoli "Codefish" - promo cut by soundofacapulco
.

Ale i tak prawda wyjdzie na jaw, że chodzi nam tylko o jej nowe zdjęcia. Trochę nas dziwi, że Lucca udostępnia całemu światu zdjęcia z basenu ze swoim małym dzieckiem, natomiast dwie kolejne foty wydają się w jej przypadku jak najbardziej naturalne, a wręcz wskazane. Na pochmurne dni nowe zdjęcia DJ Lucci! Pozdrawiamy wszystkich męskich użytkowników FTB, damskich zresztą też, bo podobno kobiety lubią patrzeć na inne kobiety równie mocno – z innych powodów, ale zawsze.


Komentarze
 • karolina_ch4 kwietnia 2012, godz. 12:49
  Lucca wymiata! Nie tylko za konsoletą! Jest mega dobra! Często się na nią napalam :D Ale lubiłam ją bardziej w długich włosach. Polecam jej profil na fb, tam też jest kilka kąsków z jej prywatnego życia :)

  Lucca - SaSaZu - April 8th 2012.mov
 • Jerycho19884 kwietnia 2012, godz. 13:28
  Fajnie ma ten jej bobas, świata sobie trochę pozwiedza przy mamusi ;)
  Co zaś się tyczy Lucci można rzec, że popularność u niej idzie wraz z talentem... No i urodą oczywiście (chociaż ma rację karolina_ch, że lepiej jej było w dłuższych włosach)...
 • Trix114 kwietnia 2012, godz. 19:17
  Jak zawsze miażdżące sety i produkcje ze strony tej pani sprawiają że nie można przejść koło jej twórczości obojętnie. Moim zdaniem główna atrakcja czerwcowego Premium Festival.
 • NERVOUS4 kwietnia 2012, godz. 20:27
  na drugiej focie też Lucca ? wygląda jak Dżoana :D
 • - Jaca -4 kwietnia 2012, godz. 21:41
  na 2 fotce jest Rosie Huntington-Whiteley :)

  A co do Lucci to ją uwielbiam... i jako DJ'ke i jako kobietę...
  to moje ulubione zdjęcie http://imageshack.us/photo/my-images/208/lucc[...]/
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (5)