Znakomita wytwórnia z muzyką house Taste The Music świętuje swoje 11 urodziny, zapraszamy do wspólnego świętowania. 0 UserComments

11 lat wytwórni Taste The Music: świętowanie już 9 października!

Artykuł dodano: 27 września, godz. 14:16
Odsłony: 459x
Znakomita wytwórnia z muzyką house Taste The Music świętuje swoje 11 urodziny, zapraszamy do wspólnego świętowania. 

Przypomnimy - pomysłodawcy Tomasz Gnaciński (Tommy Gustav) oraz Wojciech Kucharski (Loui) po fascynacji samym graniem postanowili założyć własny label. Dokładnie w 2010 roku powstała marka TTM i do dnia dzisiejszego realizują swoje założenia w promowaniu muzyki House! 

Wydawali takich wykonawców, jak: DJ Yass, Alfred Azzetto, Daniel Bovie, Dave Mayer, czy Seb Skalski. Organizują własne eventy pod szyldem Taste The Music. W czasie pandemii powstała cotygodniowa audycja o nazwie "Kawa'ranna'. W każdą sobotę od 10:30 przez 2 godziny Tommy i Loui wraz z zaproszonymi gośćmi serwują doskonałe klubowe brzmienia.

"W pewnym momencie zdaliśmy sobie sprawę, że podczas lockdownu większość DJ-ów gra wieczorową porą. Postanowiliśmy pójść na przekór i zagrać w godzinach porannych. Nazwa audycji wyszła bardzo naturalnie. Byliśmy prawie wszyscy podczas narodowej kwarantanny, a nasze granie miało sprawiać trochę radości w tym trudnym czasie. Tak powstała nazwa Kawa'ranna", tłumaczy Tomek.

Wyprodukowali też 3 eventy online o nazwie "WE ARE ONE". Doskonałe lokalizacje + wizualne aspekty podniosły robiły wielkie wrażenie - pierwszy event odbył się w hangarze na lotnisku w Lesznie, drugi w opuszczonym basenie "Akwawit" (niegdyś wizytówka miasta Leszna i pierwsza taka pływalnia w Polsce), trzeci na złomowisku aut z udziałem tancerek niczym z Mad Maxa!

Wszystko znajdziecie na ich kanale YouTube:
www.youtube.com/tastethemusictv

9 października Tommy i Loui zapraszają do ich Pop-up store! To idea tworzenia zaskakujących, unikatowych sklepów, które działają tylko przez określony czas. Właśnie tego dnia zostanie otwarty stacjonarny sklep (na dosłownie kilka godzin) w Lesznie przy ul. Brackiej 14. Spodziewamy się wielu ciekawych osób oraz dobrze wam znanych nazwisk z polskiej sceny klubowej. Również tego dnia od 10:30 prosto ze sklepu będzie emitowany program Kawa'ranna! Tego dnia klubowicze mogą bawić się razem z ekipą TTM podczas trwania audycji, na miejscu będzie można też nabyć ciuchy, torby oraz wszystkie gadżety związane z Taste The Music!

Swoją obecność zapowiedzieli miedzy innymi:
Tim Haze, Neevald, John James, Jacob A, Bartes, Pequeno, Novac Dj, Deep Infect, Dj Asca oraz wielu innych!

A po całym dniu w Lesznie przenosimy się do poznańskiego klubu Sinner, gdzie w nocy odbywać się będzie huczne świętowanie 11. urodzin Taste The Music -zdecydowanie musicie zapisać datę 9 października i dać ponieść się muzyce HOUSE! 

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)