Wygląda na to, że plotki o nagrywaniu przez Paris Hilton housowej płyty to nie były tylko plotki. Trudno się dziwić, któż by nie chciał wsiąść do tego pociągu, skoro jest kurą znoszącą złote jaja... 35 UserComments

100 imprez Paris Hilton

Artykuł dodano: 11 stycznia 2012, godz. 12:50
Odsłony: 7397x
Wygląda na to, że plotki o nagrywaniu przez Paris Hilton housowej płyty to nie były tylko plotki. Trudno się zresztą dziwić, któż by nie chciał wsiąść do tego pociągu, skoro jest kurą znoszącą złote jaja. David Guetta zaprzeczył, jakoby z nią pracował, ale wszystko wskazuje na Afrojacka.

Ciekawe, jak głosik Paris wypadnie na tle dutch housowych produkcji, chyba że Afrojack na potrzeby tego wydawnictwa spróbuje delikatniejszych brzmień. Jak donosi Mixmag, Paris spędziła sylwestrową noc w towarzystwie holenderskiego producenta, a także opowiedziała magazynowi FHM, jak bardzo wkręcona jest w housowe klimaty.„Zawsze miałam wielką pasję do muzyki housowej. Po prostu nie miałam kiedy się tym zająć, bo ciągle robiłam jakieś reality TV. Do produkcji nowej płyty zaprosiłam wielu topowych didżejów i mogę zapewnić, że będzie to 'idealna muzyka do zabawy'”. Dodała też, że ostatnio bywała z wieloma topowym didżejami, i że w zeszłym roku szalała na 100 imprezach. Czyż niedawno nie nienawidziła nudnej, housowej muzyki z seta Steve'a Angello i nie prosiła o jakiś hip-hop?

Strach pomyśleć, co oznacza dla niej 'idealna muzyka do zabawy'! Jak widać „bywanie z topowymi didżejami i ostre imprezowanie” Paris Hilton pomyliła z byciem housowym artystą. Chociaż kto wie, może za 10 lat będzie już miała na koncie więcej tanecznych hitów niż dzisiejsza czołówka? Pieniądze mogą przecież wszystko.

AFROJACK & PARIS HILTON...THAT'S HOT!!
Komentarze
 • solojuvee12 stycznia 2012, godz. 11:20
  o ja cię, ale tandetna, plastikowa lala :/
 • L.I.L.Y.12 stycznia 2012, godz. 16:41
  Do cyrku z tym plastikiem...
 • baartec12 stycznia 2012, godz. 22:00
  Coraz "ciekawsze" tematy na FTB widzę... czyżby sezon ogórkowy? .....
 • BarteK98412 stycznia 2012, godz. 22:13
  sieka robi sieczkę w głowie
 • domino7918 stycznia 2012, godz. 14:41
  Trzeba szybko powiadomić Green Peace! Kolejne [email protected] płynie przez Atlantyk w kierunku Europy!
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (35)