Eventpromo

Inspiration – time-table, zdjęcia z przygotowań oraz informacje organizacyjne!

Już w tym tygodniu największa klubowa impreza w Szczecinie. Inspiration Event, na którym wystąpi między innymi Alex Morph, Chriss Ortega,  CJ Stone, Marc Van Linden, Re-Fuge, Metzo oraz czołówka Polskich dji: Maiqel, Miqro, Inox, Landscape, Maxx,  Adam De Great, Sasha Dubrovsky, Flor, Carsten Hell, Fruit, Breed Van Dj, Mr White i dwóch wspaniałych wokalistów Mc Ronar i Mc Jacob A. Wszystko odbędzie się we wspaniałej aranżacji na dwóch scenach:  North i South.

Qarma Agency przedstawia TIME TABLE imprezy:

North Stage

20:00 Mr White

21:00 Landscape

22:00 Miqro & Maiqel

23:00 Refuge

0:00 CJ Stone

1:00 Alex Morph

2:00 Chriss Ortega

3:00 Sasha Dubrovsky

4:00 Carsten Hell

South Stage

21:00 Breed Van DJ & Fruit

22:00 Flor

23:00 Maxx

0:00 Marc van Linden

1:00 Inox

2:00 Metzo

3:00 Adam De Great

 

Sprzedaż internetowa biletów już się skończyła. Bilety można jeszcze nabyć w sklepach Emegasport na ulicy Krzywoustego w Szczecinie oraz w Galerii Nowy Turzyn. Zostawiliśmy dla was również ostatnią pulę biletów, którą można nabyć przy wejściu na imprezę. Informacja dla przyjezdnych: Pod hale Nowego Turzynu można przyjechać tramwajami: 5, 7 oraz 9 – przystanek Boh-Warszawy oraz autobusem numer 75 przystanek Turzyn Dworzec.

Jak widać na zdjęciach już zaczęliśmy budować sceny. Czekamy na was!

Publiczność

Impreza spotkała się z dużym zainteresowaniem nie tylko w Szczecinie, ale i w całej Polsce – Bilety sprzedają się nawet na górnym śląsku (…), mamy grupy które przyjadą do naszego miasta z Bydgoszczy, Słupska, Gorzowa Wielkopolskiego… – jednym tchem wymienia Norbert Kowalczyk – organizator.

Oświetlenie

Jak dowiedzieliśmy się od firmy zajmującej się techniką – główna scena będzie miała blisko 20 m szerokości. Postawiona zostanie trzyczęściowa ściana diodowa, której główna część będzie liczyła 5 metrów szerokości i 3 metry wysokości (za wizualizacje na żywo odpowiadał będzie oczywiście VJ). Efekty świetlne generowane będą przez blisko 150 urządzeń. Do tego CO2 i lasery.

Nagłośnienie

Zamontowane zostanie nagłośnienie liniowe, a moc sprzętu który stanie na hali liczyć będzie blisko 20 000 RMS.

 

 

Polub ftb.pl na Facebooku:

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →